damfor_onas_02

Damfor

to nie tylko firma informatyczna, to przede wszystkim ludzie których wyróżnia pasja tworzenia i rozwiązywania codziennych problemów informatycznych.
Specjalizujemy się w dostarczaniu praktycznych narzędzi, innowacyjnych technologii, zaawansowanych rozwiązań programowych i sprzętowych dla małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych.

Dostarczamy rozwiązania wspomagające pracę na poziomie użytkowym, zarządczym i komunikacyjnym.

Technologia

Technologie które wykorzystujemy oraz prowadzone usługi opieramy głównie o sprawdzone, przystępne cenowo i ogólnodostępne narzędzia „open source”.

Oferowane przez nas rozwiązania są funkcjonalne, bezpieczne i przede wszystkim legalne!

Przy najniższym możliwym nakładzie finansowym stajesz się posiadaczem najkorzystniejszego rozwiązania dostosowanego do skali problemu.

Misja

Oferujemy pełne wsparcie informatyczne. Instalacja, administracja, serwis, pomoc techniczna.

Optymalizujemy, usprawniamy każdy proces, dziedzinę Twojego biznesu wykorzystując technologie informatyczne.

Dzięki oferowanym rozwiązaniom obniżamy koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa, podnosząc wydajność pracy, tym samym zyski.

Doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie teoretyczne i praktyczne nabyte w długoletniej współpracy z wieloma przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.

Zespół wykwalifikowanych informatyków wchodzących w skład firmy DAMFOR jest wstanie podjąć się każdego zadania związanego z opieką serwisową, naprawami sprzętowymi, tworzenia i hostingu stron internetowych a także instalacji oprogramowania, wdrażania systemów specjalistycznych.

Nasze kompetencje obejmują również tworzenie rozwiązań dedykowanych na zamówienie, oparte o html, css, php, java, mysql, postgresql.

Zasięg działalności

Najbliższy, bezpośredni obszar naszej oferty to województwo małopolskie i śląskie. Obręb miast takich jak: Kraków, Krzeszowice, Alwernia, Zabierzów, Czernichów, Trzebinia, Chrzanów, Olkusz, inne.

Nie ograniczamy naszych możliwości i jesteśmy wstanie podjąć się dowolnego wyzwania bez znaczenia na miejsce zlecenia.

Wykorzystujemy dostępne narzędzia do swobodnej komunikacji i pracy zdalnej co pozwala na świadczenie usług na odległość w dowolnej lokalizacji.